MENÜ

ISTANBUL
°C

0374 262 84 11

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Pansiyonumuz 1985 yılında hizmete açılmış olup Bolu Merkeze 5 km Uzaklıkta doğa manzaralıdır.İşimizi çok severek özenle yapıyoruz. Pansiyonculuk bizim işimiz. Hizmetlerimiz 4 mevsim kesinlikle kusursuzdur. Tesisimize konaklamaya gelenleri müşteri olarak değil misafirimiz olarak görürüz. Misafirlerimizi geleneklerimizle en iyi şekilde ağırlarız.

Sefa Pansiyon açıldığı günden günümüze kadar geçen sürede müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutup ve kaliteli hizmetten hiç bir zaman ödün vermemiştir.

Eğer siz de betonlaşmış, kirlenmiş, gürültülü şehir hayatından yorulduysanız, yükselen binaların arkasında güneşi kaybedenlerdenseniz,bozulmamış güzellikler arıyorsanız,kuş seslerini, ateş böceklerini özlediyseniz,sakinlik, huzur ve sessizlik istiyorsanız,güzel bir manzara istiyorsanız, doğanın ve güneşin cilveli dansını seyretmek istiyorsanız,omuzlarınızdaki tüm yükleri, kafanızdaki tüm sorunları, iş sıkıntılarınızı, sonra tekrar daha güçlü bir siz olarak taşıyabilmek için geçici bir süreliğine bırakıp, kendinizi mutlu etmek için bir şeyler yapmak istiyorsanız daha ne bekliyorsunuz.REZERVASYON İÇİN: (374) 262 8411

(538) 980 79 98 - (532) 417 57 05
 
 
PANSİYONUMUZ;

Sefa  Pansiyon, Bolu Merkeze 5 Km , 4 Mevsim Doğa Harikası Gölcük Tabiat Parkına 5 Km ,Şifalı Sularıyla Bolu Kaplıcalarına ve Filiz tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesine 500 Mt Mesade Bulunmaktadır.

Sefa Pansiyonunun  dört yanı  çam ağaçlarıyla bütünleşen orman manzaralı doğa harikasıdır.

Sefa Pansiyon tesisimizde toplam 16 oda, 2`şer , 3`er ve 4`er Kişilik olmak üzere 40 yatak, 1 kahvaltı salonu ,1 Piknik Bahçesi, 1 Çay Bahçesi , 1 Dinlenme Salonu ve Otopark bulunmaktadır.

Tesisimizin; merkezi ısıtma sistemli olup, odalarda 24 saat sıcak su, televizyon,  duş, Wc  bulunmaktadır.

İşletmemiz bir aile işletmesidir.

Kablosuz internet (wireless) bağlantısı ve Gruplara ücretsiz olarak Kahvaltı  sunulmaktadır.